K minulému článku ...

8. června 2008 v 9:36 | Slimline
Strašně mě zaujalo, jak jste se mě všecky zastaly !
Je to od vás super! Je super vědět, že to někoho zajímá.
Jinak k mým rodičům.. včera sem na ně byla vážně naštvaná a popsala je tady, jako ty nejhorší rodiče, ale to oni nejsou, naopak. Mám skvělou mámu. Pro mě je ona strašně velký thinspo, ale to samozřejmě neví, že J Ona tady ty narážky často nemívá, jen když ji naštvu, tak něco plácne, ale tím, že mi to řekne jen když ji naštvu vidím, že to nosí v sobě, že ji mrzí, že nejsem normální hubená holka, jakou si přála.

K taťkovi .. táta je taky fajn, ale já si s ním prostě nerozumím, od malička. Má stejnou povahu jako já a to nedělá nikdy dobře. Navíc je strašnej cholerik, což já doufám nejsem, zatím :D On mívá ty narážky na mou postavu nejvíc. Myslím si, že to třeba nemyslí tak, jak to řekne, ale vím že ho stejně jako mamku mrzí, že nejsem hubená.
Od malička mi říkal, jak sem pěkná holka a že bych mohla děla modelku a mít hodně peněz, být slavná a jen se tak válet doma a nechodit do práce. Jenže sen se mu rozplynul, když sem přišla do puberty a z té vychrtlinky se pomalu začala stávat "žena". Žena úplně normálních tvarů. Oproti mámě samozřejmě tlusťoch. A v nějaké sedmé třídě sem začala hubnout. Jenže sem zhubla, tak 2 kila přibrala 3. Tak to šlo pořád dokola až na začátku 9. třídy jsem zhubla z 61 na 53 kg. To si toho naši všimli a začali mě nutit jíst. Já nechtěla k obědu ani polévku. Ze začátku mě do ní nenutili, když viděli, jak se snažím. Ale když zjistili, kolik sem zhubla, začalo peklo. U oběda u mě seděli a krmili mě polévkou. Každý jednou žlicí. Já si nevzala ani jedno sousto. Mamka stoupla švihla s tou lžičkou a řekla, že jak to nedojím, tak mě vezou k doktorce. Nedojedla sem. Jenže pak přišli na něco mnohem účinnějšího. Chtěli mi zabavit počítač, jediné spojení s vámi!!! Tak to sem vážně začala jíst a z 53 kg se přejídáním dostala na 65kg, které chci teď shodit.
Připadá mi jako kdyby naši zapomněli na to, jak jsem nejedla, jak mamka brečela ať jím …
To je jedno, každopádně jsou to skvělí rodiče, jen holt mají blbý kecy J Který třeba nemyslí tak, jak říkají L
Toť všeJ
+ Pro Styru:
K rodičům sem se tady vypsala až až J
K té aně.. anu nemám, ale jednou sem k ní málem sklouzla, jak sem psala a bojím se, že to příjde znova
Jinak včerejší jídelák je strašný!!! A svěřit se s tím někomu? Komu? Z rodiny nemůžu nikomu, protože by mi naši řekli, že sem úplně blbá ať se pořádně nažeru a jdu sportovat a nevymýšlím kraviny. Kamarádce.. nejlepší nemůžu, protože ta je v tomhle úplně strašná. Jednou sem ji to tak opatrně řekla a ona na mě: já sem měla spolužačku a ta měla tu, jak se to jmenuje, asi bulimii? No a ona u nás jednou byla a jedla a pak to všechno šla vyblít, nechutný, tak doufám, že to neděláš taky !!
Tím skončily veškerý mý pokusy se ji svěřovat ( btw ona 180/90 kg!! ). Jediněj kdo to o m ě ví, je Abi, s kterou mám tento blog
Díky za komentář
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama